Tvorca zelenej šťavy

YH-GM1Dr. Yoshihide Hagiwara –  vedec svetovej slávy, tvorca a podnikateľ, absolvent Kumamoto univerzity v Japonsku s titulom farmakológ. Dr. Hagiwara sa stal majiteľom vedúcej japonskej farmaceutickej firmy Yamashiro a spracoval vyše 200 chemických liekov. Keď Dr. Hagiwara  si uvedomil ako nepriaznivé je pôsobenie chémie v súčasnej medicíne,  pretosa rozhodol obetovať svoju profesionálnu kariéru  na hľadanie prírodných liečebných metód. Výskum zameral  na listy mladého jačmeň, z ktorých získal šťavu, a tá sa stala najobľúbenejším zeleným džúsom na svete.


Počas mnohoročného obdobia preskúmal vyše 200 rastlín, ovocia, zeleniny, tráv a bylín a objavil, že „šťava z výhonkov Mladého jačmeňa je jednou z najviac výživných štiav z prírody“. V konečnom dôsledku konštatoval, že táto je najlepším „palivom“ pre náš organizmus.

 

   (+421 )

        0905 930 343

 

 

 


Chlorella - zázračná substancia, ktorá je v podstate tekutým slnečným svetlom! Chlorella nám odovzdáva kompletné spektrum výživných látok i energiu všetkých prírodných živlov. Je najbohatším zdrojom chlorofylu, ktorý zlepšuje ľudom krvný obraz, urýchľuje hojenie rán a pomáha pri zápaloných stavoch.
bio organic foods m